Zabiegi w Turcji – przegląd sytuacji | İdea Dental Clinicİdea Dental Clinic

Zabiegi w Turcji – przegląd sytuacji

Zabiegi w Turcji – przegląd sytuacji

W samym Stambule jest więcej gabinetów stomatologicznych niż w całej Polsce razem wziętej. To daje duży potencjał na znalezienie wykwalifikowanej kadry i doświadczonego stomatologa.

Niemniej jednak, wśród tak ogromnej ilości praktyk, można natknąć się na różne standardy i jakość świadczonych usług.

Stambuł oferuje różnorodność od tradycyjnych gabinetów osiedlowych po ekskluzywne kliniki w stylu tureckiego glamour. Gabinety różnią się nie tylko wystrojem, ale także liczbą personelu i rozmiarem.

Należy zachować ostrożność, gdyż istnieją duże, mocno zainwestowane kliniki, które prowadzą działania sprzedażowe poprzez pracowników własnych call center, oferując kompleksowe zabiegi w zakresie stomatologii, transplantacji włosów i operacji plastycznych. 3 w 1.

Warto być czujnym, gdyż kliniki te koncentrują się przede wszystkim na oferowaniu niskich cen.  Nie wspominają jednak w reklamach o jakości materiałów (w tym przede wszystkim implantów), które muszą użyć, aby sprzedać usługę za cenę z reklamy…

Dodatkowo duża ilość młodych i jeszcze nie doświadczonych lekarzy zatrudnionych w takich klinikach niesie za sobą sporą ich rotację. Twój proces leczenia może być realizowany nawet przez dwóch różnych lekarzy, z których każdy ma inne spojrzenie na leczenie. To zdecydowanie nie służy Pacjentowi.

Takie miejsca czasem traktują pacjentów bardziej jak klientów, a indywidualne podejście kończy się po podpisaniu umowy. To właśnie opinie o tego rodzaju klinikach często zaciemniają obraz całej branży stomatologicznej w Turcji.

Wśród tak ogromnej liczby praktyk dentystycznych w Stambule statystycznie rzecz biorąc mamy sporą liczbę słabych gabinetów, które nie spełniają wysokich standardów. Takie gabinety nie rzucają się jednak specjalnie w oczy, rzadko kiedy mają swoją stronę internetową, czy profil na mediach społecznościowych. Tym samym mamy bardzo małą szansę aby natrafić na taki gabinet. Istnieniem tych gabinetów nie musimy się przejmować.

Możesz być zainteresowany  Dlaczego warto wybrać Idea Dental Clinic w Stambule na miejsce leczenia moich zębów.

Mamy w Stambule jednak także bardzo dużą ilość bardzo dobrych gabinetów, urządzonych bardzo gustownie oraz bardzo nowocześnie wyposażonych.  Często są to miejsca, w których najważniejszym punktem jest sam lekarz wymieniony z nazwiska. To oznacza, że dana klinika opiera się przede wszystkim na doświadczeniu i umiejętnościach konkretnego stomatologa i na nim opiera swoją działalność.

Zazwyczaj są to kliniki tzw. „butikowe”. Ale to właśnie w takich miejscach możemy mieć pewność, że całość procesu leczenia będzie wykonana na najwyższym poziomie.

Takiego właśnie typu klinikę wybrałem na swoje leczenie.

Idea Dental Clinic, to miejsce które powstało we współpracy trojga znakomitych stomatologów, którzy wespół ze swoim szerszym zespołem tworzą stomatologiczne cuda.