Dr.Can Metiner specjalista protetyk, stomatolog estetyki zębów | İdea Dental Clinicİdea Dental Clinic

Dr.Can Metiner specjalista protetyk, stomatolog estetyki zębów

CAN METINER SPECJALISTA PROTETYK, STOMATOLOG ESTETYKI ZĘBÓW

Ukończył studia na Wydziale Stomatologicznym Uniwersytetu Marmara z tytułem lekarza dentysty w 2014 roku.

Po ukończeniu szkoły dentystycznej podjął pracę w prywatnej praktyce, gdzie zdobywał pierwsze doświadczenia.Następnie przez ponad 4 lata pracował w prywatnym Szpitalu Stomatologicznym, gdzie przyjmował wielu zagranicznych pacjentów przyjeżdżających w ramach turystyki zdrowotnej. Mówi biegle po angielsku i niemiecku.

W 2019 roku zakończył studia podyplomowe uzyskując tytuł lekarza protetyka. W 2021 roku wraz ze swoimi wspólnikami założyli Idea Dental Clinic.

Do końca roku 2023 dr. Can może pochwalić się blisko 20 tysiącami założonych koron i mostów.

Uwielbia się uczyć i dużo czasu poświęca dodatkowe szkolenia i kursy, aby zapewnić swoim pacjentom jak najlepszą jakość leczenia.

Podczas swojej kariery prowadził badania naukowe, a także pisał artykuły do międzynarodowych czasopism naukowych. Przez okres 2015 r. był studentem na Uniwersytecie Ludwiga Maksymiliana w Monachium, gdzie miał okazję obserwować zaawansowane systemy leczenia.

W wolnym czasie lubi spędzać czas w laboratorium dentystycznym. W klinice na co dzień zajmuje się głównie zabiegami zachowawczymi i odtwórczymi z wykorzystaniem protokołów cyfrowych. Podczas leczenia pacjenci ogólnie opisują go jako delikatnego i życzliwego lekarza.

Uwielbia także przyrodę i aktywność fizyczną. Lubi także zagraniczne podróże. Ma cudowną żonę, która jest również dentystką i jest ojcem prześlicznej córki.

Jest członkiem TDB (Tureckie Stowarzyszenie Stomatologiczne), TPD (Tureckie Stowarzyszenie Protetyki i Implantologii).