Idea Dental Clinic Stambuł | İdea Dental Clinicİdea Dental Clinic

Idea Dental Clinic Stambuł

Jako Poliklinika Zdrowia Jamy Ustnej i Stomatologicznej IDEA DENTAL CLINIC wraz

z kadrą założycielską składającą się z trzech lekarzy dentystów będących ekspertami w swoich dziedzinach, stosujemy zasady świadczenia profesjonalnych, dynamicznych, innowacyjnych i nowoczesnych usług stomatologicznych.

Jako lekarze specjaliści wchodzący w skład kadry założycielskiej, zależy nam na zapewnieniu rzetelnej bazy leczniczej i opartej na zaufaniu długoterminowej relacji z naszymi pacjentami.
Jednocześnie, kierujemy leczeniem naszych pacjentów przy wsparciu lekarzy specjalistów z naszej szerszej kadry Leczenia Ortodontycznego i Leczenia Endodontycznego.

Nasze obszary usług obejmują wszystkie dziedziny stomatologii, takie jak protetyka, periodontologia, chirurgia, implantacje, endodoncja, pedodoncja, ortodoncja i leczenie.

Nasza klinika została przygotowana przy użyciu najnowocześniejszych technologii, systemów cyfrowych i wszelkiego rodzaju infrastruktury, która będzie przyczyniają się do komfortu pacjenta.

Posiadamy 4 sale kliniczne, Panoramiczny RTG, pracownię, w której prowadzimy dokumentację pacjentów, o którą dbamy pod względem dokładnego planowania leczenia, laboratorium. Ponadto przygotowaliśmy wygodne miejsca do odpoczynku, które zorganizowaliśmy, aby nasi pacjenci mogli uwolnić się od napięcia, jakie odczuwają w trakcie przychodzenia na leczenie.